Mobile

Kancelaria Adwokacka adwokat Marty Olejnik-Hejne z Wrocławia

Alimenty, rozwód, podział majątku – adwokat Wrocław

Zadaniem kancelarii adwokackiej M. Olejnik-Hejne we Wrocławiu jest osiąganie wyznaczonych celów ukierunkowanych dbałością o dobro klienta w ważnych momentach jego życia. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do powierzanych nam spraw. W głównej mierze zajmujemy się realizacją zleceń w obrębie prawa rodzinnego z wyszczególnieniem na: podział majątku, alimenty, rozwody, opieka nad dzieckiem, jak również aspektami prawa spadkowego.

Prowadzenie interesów klienta wymaga zrozumienia oraz indywidualnego podejścia, co jest gwarantem wysokiej skuteczności ze strony naszej kancelarii adwokackiej. Utrzymywanie zadowalających wyników jest standardem Kancelarii Adwokackiej M. Olejnik-Hejne w sprawach karnych oraz w kwestiach związanych z odszkodowaniami. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika przy sprawach generujących nieodwracalne zmiany w naszym życiu.

Specjalizacją naszej kancelarii adwokackiej jest świadczenie pomocy prawnej dedykowanej osobom publicznym, zachowując w tym pełną dyskrecję podczas przebiegu sprawy, ochronę interesów oraz wsparcie w kontaktach medialnych – adwokat gwiazd. To dzięki empatii i całościowemu zaangażowaniu w realizowane zadania generujemy zadowalające rozwiązania dla naszych Klientów. Kancelaria adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław – porady prawne, w tym rozwód, podział majątku dla osób prywatnych i przedsiębiorców.