O nas

MARTA OLEJNIK-HEJNE

Na początek zobacz gdzie pracujemy i spotykamy się z klientami – oglądnij wirtualny spacer po kancelarii.

Priorytetem naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań.

Działalność naszej Kancelarii koncentruje się głównie na sprawach z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego (m.in spadki, zniesienie współwłasności) Problematyka prawa rodzinnego jest złożona i obejmuje między innymi:

  • sprawy o rozwód i separację
  • sprawy o podział majątku
  • sprawy o alimenty
  • sprawy rozpatrywane przez sądy dla nieletnich
  • sprawy o kontakty z dziećmi
  • sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej
  • sprawy o ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa
  • sprawy o przysposobienie (adopcję)
  • sprawy o uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego
  • pomoc w mediacjach

Dzięki tak wąskiej specjalizacji, podejmując z nami współpracę, otrzymujecie Państwo gwarancję nie tylko starannego działania, pełnego zaangażowania i doświadczenia, ale także empatii, dyskrecji i dostępności. Oferujemy porady prawne dla Klientów z różnymi problemami.

Wiedząc jak emocjonalne, wrażliwe i trudne są sprawy rodzinne szczególnie dbamy o komunikację z Klientami, informując ich na bieżąco o stanie powierzonych nam spraw, nie zapominając przy tym, że każda sprawa jest dla Naszych Klientów ważna i wyjątkowa. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego sytuację zawsze staramy się analizować pod kątem wpływu, jaki nasze działania mogą mieć na sferę majątkową, rodzinną i zawodową życia Klienta.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także bliskiej współpracy z innymi prawnikami, tłumaczami przysięgłymi, rzeczoznawcami i doradcami podatkowymi – jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadnienia w wielu dziedzinach prawa.

Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i klientów zagranicznych. Pomoc prawną świadczymy zarówno w ramach jednorazowych zleceń, jak i umów regularnej obsługi prawnej. Pomoc prawną udzielamy w języku polskim, włoskim i angielskim.

Jesteśmy przekonani, że świadczone przez naszą Kancelarię usługi będą dla Państwa w pełni satysfakcjonujące.

Od początku swojego istnienia kancelaria adwokacka Marty Olejnik-Hejne realizuje cele ukierunkowane na wszystkie potrzeby i okoliczności życiowe klienta, w jakich się znalazł. Pracownicy kancelarii odpowiedzialnie i sumiennie wypełniają swoje obowiązki, które przyczyniają się do polepszenia sytuacji życiowej każdego klienta. Kancelaria podejmuje sprawy przede wszystkim z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego, takie jak: rozwód, alimenty, opieka nad dzieckiem, kontakty z dzieckiem, kontakty dziecka z dziadkami, a także podział majątku, alimenty, zniesienie współwłasności, sprawy spadkowe, opieka nad dzieckiem. Najczęściej klienci zgłaszają się do kancelarii z tymi właśnie sprawami. Adwokat Wrocław zawsze troszczy się o najlepszą jakość swoich usług. 

Adwokat Wrocław zawsze przestrzega tajemnicy zawodowej, z pełnym poszanowaniem i dyskrecją traktuje sprawy wszystkich klientów. Usługi realizowane przez kancelarię spełniają oczekiwania klientów świadcząc sprawną i fachową pomoc w trudnych życiowo momentach. Kancelaria współpracuje z zaufanymi ekspertami z zakresu psychologii, mediacji oraz notariuszami, tłumaczami i detektywami oferując dzięki temu kompleksową pomoc i wsparcie.

Kancelaria adwokacka zasłynęła także z obsługi prawnej osób publicznych. Oferujemy w każdym przypadku ochronę interesów klienta oraz pośrednictwo w kontaktach z mediami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kancelaria Adwokacka Wrocław, adwokat Wrocław Marta Olejnik-Hejne.