PORADY PRAWNE

Porady prawne Wrocław

Rozwiązywanie problemów o podłożu prawnym wymaga specjalistycznej wiedzy. W takiej sytuacji warto zdecydować się na konsultację prawną. Adwokat przeanalizuje daną kwestię, udzieli porad, omówi najlepsze w naszym przypadku rozwiązania. Pomoc adwokatów może przyspieszyć finalizację sprawy i zaoszczędzić nam wielu nerwów. 

Porady prawne dla osób fizycznych Wrocław

Obsługa klientów indywidualnych (osób fizycznych) obejmuje m.in.: ustne konsultacje i porady prawne; reprezentację we wszelkiego rodzaju postępowaniach na każdym ich etapie; sporządzanie pism procesowych i projektów umów; opracowanie opinii prawnych; reprezentowanie podczas negocjacji i mediacji; windykację należności. 

Konsultacje prawne we Wrocławiu

W naszej zlokalizowanej we Wrocławiu kancelarii adwokackiej udzielamy porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, jak również prawa karnego czy odszkodowań. Reprezentujemy naszych klientów na wszystkich etapach różnego typu postępowań, wyjaśniamy niezrozumiałe pisma. Zajmujemy się sprawami o rozwód, alimenty, podział majątku, spadek i wieloma innymi. 

Wspieramy osoby prywatne, jak również firmy i przedsiębiorstwa.  Dbamy o to, by każda konsultacja prawna przebiegała w spokojnej atmosferze, z zachowaniem pełnej dyskrecji. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji.