O NAS

O kancelarii adwokackiej Marta Olejnik - Hejne

Na początek zobacz gdzie pracujemy i spotykamy się z klientami – oglądnij wirtualny spacer po kancelarii.

    Priorytetem naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań.

Dzięki tak wąskiej specjalizacji, podejmując z nami współpracę, otrzymujecie Państwo gwarancję nie tylko starannego działania, pełnego zaangażowania i doświadczenia, ale także empatii, dyskrecji i dostępności. Oferujemy porady prawne dla Klientów z różnymi problemami.

Wiedząc jak emocjonalne, wrażliwe i trudne są sprawy rodzinne szczególnie dbamy o komunikację z Klientami, informując ich na bieżąco o stanie powierzonych nam spraw, nie zapominając przy tym, że każda sprawa jest dla Naszych Klientów ważna i wyjątkowa. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego sytuację zawsze staramy się analizować pod kątem wpływu, jaki nasze działania mogą mieć na sferę majątkową, rodzinną i zawodową życia Klienta.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także bliskiej współpracy z innymi prawnikami, tłumaczami przysięgłymi, rzeczoznawcami i doradcami podatkowymi – jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadnienia w wielu dziedzinach prawa.

Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i klientów zagranicznych. Pomoc prawną świadczymy zarówno w ramach jednorazowych zleceń, jak i umów regularnej obsługi prawnej. Pomoc prawną udzielamy w języku polskim, włoskim i angielskim.

Jesteśmy przekonani, że świadczone przez naszą Kancelarię usługi będą dla Państwa w pełni satysfakcjonujące.

    Adwokat Wrocław zawsze przestrzega tajemnicy zawodowej, z pełnym poszanowaniem i dyskrecją traktuje sprawy wszystkich klientów. Usługi realizowane przez kancelarię spełniają oczekiwania klientów świadcząc sprawną i fachową pomoc w trudnych życiowo momentach. Kancelaria współpracuje z zaufanymi ekspertami z zakresu psychologii, mediacji oraz notariuszami, tłumaczami i detektywami oferując dzięki temu kompleksową pomoc i wsparcie.

Kancelaria adwokacka zasłynęła także z obsługi prawnej osób publicznych. Oferujemy w każdym przypadku ochronę interesów klienta oraz pośrednictwo w kontaktach z mediami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kancelaria Adwokacka Wrocław, adwokat Wrocław Marta Olejnik-Hejne.