...
ADWOKAT GWIAZD

Współpraca adwokata z gwiazdami – rozwód, szkody w wizerunku

Celebryci, osoby uznawane za gwiazdy czy po prostu osoby publiczne, które z racji swojej profesji wzbudzają zainteresowanie, starają się strzec swojej prywatności.

Współpraca gwiazd i innych osób publicznych z adwokatem obejmować może wiele płaszczyzn – czasem są to spory dotyczące naruszenia dobrego imienia czy szkód w wizerunku, ale znane osoby: tj. aktorzy, dziennikarze, politycy czy celebryci mają również zwykłe problemy jak wszyscy inni, w tym także różnorakie problemy rodzinne. Z racji wykonywanej profesji oraz zainteresowania osób trzecich zależy im szczególnie na zachowaniu swojej prywatności.

W kontaktach z sądem, a także z mediami osoby publiczne i celebryci potrzebują pomocy doświadczonych osób, które są w stanie z jednej strony chronić ich wizerunek, z drugiej – godnie reprezentować ich interesy i dobre imię.

Specjalizacją naszej kancelarii adwokackiej jest świadczenie pomocy prawnej dedykowanej osobom publicznym, zachowując w tym pełną dyskrecję podczas przebiegu sprawy, ochronę interesów oraz wsparcie w kontaktach medialnych – adwokat gwiazd.

Sprawy o rozwód – pomoc adwokata

Nasza kancelaria współpracuje z osobami publicznymi i znanymi, m.in. w sprawach rozwodowych. Rozwód dotyka wielu bardzo osobistych sfer życia, a osoby publiczne, przyciągające uwagę mediów, ryzykują wówczas niepożądane ujawnianie delikatnej materii spraw prywatnych, dotyczących ich i ich bliskich.

Adwokat Marta Olejnik-Hejne ze współpracownikami zapewnia swoim klientom dyskrecję, komfort oraz wysoki standard obsługi prawnej na każdym etapie postępowania, od przygotowań przez postępowanie sądowe po postępowanie wykonawcze. Rozwody gwiazd i osób publicznych przyciągają ogromne zainteresowanie mediów – tymczasem są to często sprawy trudne, dlatego rolą adwokata gwiazd jest w tym czasie nie tylko praca nad sprawą, ale także ochrona wizerunku swojego klienta.

Prawnik osób publicznych – Zapraszamy do kontaktu!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.